Clos de Basella

Catalunya Siurana, Espanya
Clos de Basella
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà - Clos de Basella - Winalist
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà - Clos de Basella - Winalist
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà - Clos de Basella - Winalist
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà - Clos de Basella - Winalist
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà - Clos de Basella - Winalist
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà - Clos de Basella - Winalist
Clos de Basella - Winalist
Amfitrió verificat Amfitrió verificat - Winalist

Horari gestionat pel host.

Experiències de 29,91 USD

Sobre el celler

Clos de Basella. Vins d'autor nascuts de vinyes profundament arrelades.

Som un petit celler situat al cor de l'Empordà, amb un profund respecte per la terra i els seus ritmes naturals. Elaborem vins ecològics que expressen el veritable caràcter d'un territori únic, modelat pel vent, la llum i la tramuntana. Cada ampolla reflecteix la passió d'un equip que estima el seu ofici i treballa en harmonia amb la natura.

La nostra essència:

A Clos de Basella, treballem la terra amb respecte i passió, convençuts que la vinya forma part d'un ecosistema viu i equilibrat.

Som un celler ecològic certificat des del 2007 i seguim els principis biodinàmics per crear vins nascuts en harmonia amb la natura.

La sostenibilitat és el nostre compromís amb el futur; elaborem vins d'alta qualitat cuidant els recursos que sustentaran les futures generacions.

El nostre entorn:

L'Empordà és molt més que un paisatge. Situat entre els Pirineus i la Costa Brava, la tramuntana, la llum i la brisa marina creen un entorn únic i màgic.

Aquesta regió compta amb una tradició vinícola que es remunta a l'antiga civilització grega d'Empúries, que ens inspira i deixa la seva empremta en els nostres vins.

El nostre celler a Siurana de l'Empordà es troba a 15 minuts de Figueres i a 40 minuts de Girona. Aprofitem aquest llegat ancestral per elaborar vins d'autor, orgànics i fidels a l'autenticitat i el caràcter de la nostra terra.
Experiències per reservar o oferir

Visita i tast

Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà
Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà
Nou
Bandera - French Bandera - English Bandera - espanyol Bandera - Català

Passejada guiada amb tast de vins a l'Empordà

Cancel·lació gratuïta Visita i tast
1h30

1-20 persones

5 tastos
Començarem fent una passejada per les nostres vinyes, on us explicarem la nostra manera de cuidar-les i podreu descobrir com la sostenibi...
Reserva i paga a l'arribada. No es necessita targeta de crèdit.
30,00 USD per persona

Ubicació

Camí de Sant Tomàs de Fluvià, 12, 17469 Siurana, Girona, Spain

Serveis i accessibilitat
Wifi disponible
Free parking
Panoramic view
Pets welcome
Bicycle parking
Romantic place
Winalist Negoci Necessites ajuda per reservar un seminari, una activitat d'equip o qualsevol altra cosa?

El nostre agent de viatges es posarà en contacte amb vostè amb opcions.

Winalist Negoci

Preguntes freqüents

He de reservar per visitar Clos de Basella?
Per assegurar el teu lloc i ser rebut en les millors condicions, és preferible reservar abans d'anar-hi. Pots reservar de franc fins a 18 hora(s) abans.
Quina és la política de cancel·lació de Clos de Basella?
Podeu cancel·lar la vostra reserva de manera gratuïta fins al 24 hores abans que comenci la vostra experiència. Si és després d'aquest termini, no dubteu a contactar amb nosaltres i el nostre equip estarà encantat d'ajudar-vos en el que pugui.
Ofereix Clos de Basella experiències en grup?
La capacitat màxima de recepció de Clos de Basella és de 20 persona(es).
Quin és el preu d'una visita a Clos de Basella?
El preu de les experiències Clos de Basella és 26,00 €.
On està Clos de Basella?
Clos de Basella està situat a Siurana a la regió vinícola de Catalunya.

Catalunya: Amfitrions més ben valorats

Uneix-te a la nostra newsletter!

Mantingues't al dia amb les nostres guies de viatge mensuals i consells per als teus viatges de vins i esperits, juntament amb ofertes especials!

Plataforma líder per a entusiastes del vi i els esperits, així com per a viatgers del món.

2050+ cellers i destil·leries seleccionades amb cura a tot el món.

Reserva fàcil sense comissions i amb cancel·lar gratuïta.